Ajándék rózsatövek a Plébániánknak

Az ajándék rózsatövek elültetése a Plébániánk előtt

Dr. Nagy István agrárminiszter, az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra Magyarország 2021. készülve minden érdeklődő (jelentkező) magyarországi katolikus plébánia részére felajánlott rózsatöveket. Miniszter úr szándéka, hogy ez az Eucharisztikus Kongresszus rózsája országszerte jelezze az összetartozásunkat.

A Tamási Római Katolikus Plébánia 20 db gyönyörűen ültetésre előkészített rózsatöveket kapott ajándékba, melyeket Főtisztelendő Bukovics István hőgyészi plébános, Főtisztelendő Mátyás Imre tamási plébános és Kozma Ambrus hőgyészi lakos a Tamási Plébánia épület előtt lévő területen a mai napon szeretettel elültettek.

Hála legyen Istennek ezért!

Köszönet az adományozónak és az ültetésben segítőknek!

Isten áldja meg őket!

Fotók: Mátyás Imre