Kommunikációs platformok

Kedves Testvérek!

Szeretettel tájékoztatunk mindenkit, hogy a már régebben elkészült korszerű és minden platformon működő plébániai honlapunk a www.tamasiplebania.hu is naprakészen igyekszik követni a közösségünk életét és minden fontosabb információt. Szabó Gyula informatikus testvérünk igyekszik a honlapunkat folyamatosan naprakészen tartani, hálás köszönet a munkájáért!

Mindemellett működik a YouTube-on a csatornánk is "Tamási Plébánia" névvel.

Tisztelettel kérjük a kedves Testvéreket, hogy azon szeretteiknek, ismerőseiknek, keresztény híveknek vagy bármely érdeklődőnek bárhol a világon, akik nincsenek fent a Facebook-on és a "Tamási Katolikus Közösség" csoportunkban, ajánlják ezt a két internetes elérhetőséget!

Különös öröm számunkra, hogy nemcsak a városunkban, a kistérségünkben, Magyarországon, a Kárpát-medencében, hanem a világ számos pontján, több ezer kilométerre tőlünk is követnek minket! Köszönjük, hogy nemcsak lélekben, hanem az e világi virtuális világunkban is velünk vannak, szeretettel kérjük, hogy vigyék a Tamási Katolikus Közösségünk jó hírét.

Tehát a Facebook-on kívüli követési lehetőségek:

YouTube filmcsatorna: "Tamási Plébánia"

Honlapunk elérhetősége: www.tamasiplebania.hu